Hakkımızda Kimiz!

Öztürkler Söve

1999 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermek adına kurulan ÖZTÜRKLER inşaat başarılı geçmişiyle yalıtım sektöründede Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Öztürkler; İnşaat ve Dış cephe yalıtım dekorasyon olmak üzere iki sektörde çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız 3000 m2 açık 2000 m2 kapalı olmak üzere 5000 m2 alan üzerine kurulu olup bünyesinde bulunan deneyimli personelleri ile siz müşterilemize daha kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmalarına ilk günki heyecanla devam etmektedir. Ürünler EPS(Expanted Polistren) bloklardan CNC tezgahlara taşınarak istenilen ölçü ve ebatlarda kesildikten sonra çevre sağlığına hiçbir şekilde zararı olmayan 15 çeşit kimyasal ile karıştırılarak hafif, esnek, sağlam, kolay uygulanabilir ve yaz kış şartlarına uygun hale getirilmektedir. Öztürkler bünyesinde bulundurduğu teknik personel ile yapılarınızı projelendirip tasarımları bilgisayar ortamında gerçekleştirerek uygulama yapılmadan önce görme imkanı sağlamaktadır..
Ayda 20.000m2 Panel, 80.000m/Tül Söve üretimimiz ile kaliteli,estetik ve ödünsüz üretimimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz;

Makina ve otomasyon bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlamak, Daha hızlı mobilizasyon ve proje tamamlama hedeflerine destek için, mevcut teknolojileri geliştirmek ve kullanmak Dürüstlük, doğruluk ve güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurarak, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturmak ve sürdürmek Güvenliğin, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek. Geleceği öngören yönetim anlayışı, inşaat alanında uluslararası uzmanlığa sahip teknik kadrosu ve deneyimli işgücüyle Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmak.

Vizyonumuz;

Kalite Politikamız ülkemiz ve çevre ülkelerde yalıtım sektörünün güvenilir lideri olarak,sektörde sağlıklı büyümek, yalıtım ve enerji tasarrufu bilincini yaymak, halkımızın yalıtım konforundan en üst düzeyde faydalanmasını temin etmek ve böylece çevreyi korumak ana gayemizdir. Yalıtım, dekorasyon, çatı ve cephe alanlarında öncelikli olmak üzere inşaat sektörüne sunduğumuz üstün nitelikli ürün ve çözümlerimiz ile müşteri memnuniyeti sağlayacak hizmet vererek; Sektörün bir numaralı çözüm ortağı olmak, Tüm ortaklarımıza daha güvenli bir gelecek sunmak, Çalışanlarımıza dinamik, tatmin edici ve geliştirici bir kariyer sunmak.


SIKÇA SORULAN SORULAR

Sektörle ilgili sıkça sorulan soruları "SSS" bölümünden bulabilir,Merak ettiğiniz soruları "SORU SOR" bölümünden bizlere iletebilirsiniz

İrtibatta kalınSosyal medyada biz

Email

Görüşleriniz bizim için önemli.

Email Gönder

Facebook

Facebook sayfamız aracılığıyla bize her an ulaşabilirsiniz..

Beğen